Понеділок, 15 Липня, 2024

Як вибрати срібні сережки на подарунок подрузі?

Срібні сережки вважаються потужними амулетами, що супроводжують свою власницю в повсякденному житті. Ціна за грам цього благородного сплаву не тільки доступна, а й у поєднанні з легкістю обробки робить срібло кращим матеріалом для створення різноманітних прикрас: від вишуканих пусетів до вишуканих підвісок. Сучасні срібні сережки пропонують нескінченні можливості для вираження індивідуальності та стилю. Саме тому срібні сережки можуть стати чудовою ідеєю для подарунка, адже вам не потрібно знати розмір пальця або діаметр зап’ястя. Про ключові критерії пошуку ювелірного подарунка розповідаємо в цій статті.

Вибираємо срібні сережки за формою обличчя

Одна з головних переваг ювелірних виробів — можливість коригувати зовнішність, якщо правильно вибрати прикрасу. Срібні сережки дають змогу приховати недоліки та привернути увагу оточуючих до сильних сторін зовнішності. Наприклад, лаконічні гвоздики не будуть відвертати увагу від обличчя, а конго — яскравий акцент образу, тож дасть змогу відвертати погляд оточуючих від обличчя та шиї. Важливо розуміти, що антропологія обличчя відіграє ключову роль під час вибору срібних сережок:

  • у разі круглої форми обличчя стилісти радять дивитися моделі з подовженим дизайном;
  • якщо в подруги витягнутий овал, то круглі моделі збалансують риси обличчя;
  • гостре підборіддя можна скорегувати протяжками або крапельками, але необхідно вибрати моделі, які будуть нижчими за підборіддя;
  • трикутну форму обличчя можна зробити м’якшою, якщо використовувати невеликі конго або круглі срібні сережки з об’ємним декором.

Вибираємо срібні сережки за кольором очей

Інкрустація і вибір дорогоцінних каменів для срібних сережок — одне з улюблених занять багатьох дівчат. Адже це не простогарні самоцвіти, вони несуть у собі символічне значення і навіть магічні властивості. Традиційно інкрустацію обирають за кольором очей, це допоможе не тільки простіше створювати аксесуарну групу на кожен день або особливий вечір, а й підкреслить блиск, красу і глибину очей. Є два варіанти, як вибрати срібні сережки за кольором очей:

  1. Вибирати срібні сережки з камінням, залежно від яскравості кришталика. Наприклад, красиво підкреслює холодний блиск сірих і блакитних очей топаз, опал, блакитний кварц. Срібні сережки із сапфіром, оніксом, чорною керамікою підкреслять глибину синіх і темно-карих очей, а якщо в дівчини карий (майже медовий) колір, то додасть родзинки раухтопаз, бурштин, коньячні діаманти або коричневі фіаніти.
  2. Вибирати срібні сережки за кольором. Тут усе простіше. Блакитнооким красуням топаз, синьооким — сапфір, а власниця зелених очей — смарагд. Щоб купити срібні сережки, які пасуватимуть до очей подруги, у каталозі виберіть фільтр із необхідним кольором вставки, а далі орієнтуйтеся за дизайном, стилем і бюджетом.

Ще один важливий момент — гардероб дівчини. Тут універсальної поради немає. Постарайтеся вловити, який стиль для неї характерний і на основі цього вибрати дизайн прикраси. Наприклад, якщо переважає спортивний одяг, то срібні сережки у вигляді підвісок можуть бути не актуальні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.