Субота, 18 Травня, 2024

Як обрати камеру відеоспостереження

Багато власників приватних будинків, квартир та офісів насамперед замислюються про безпеку свого приміщення. Злодіїв не зупиняють ні вивіски “Зона охорони” або “Обережно, у дворі зла собака”, ні навіть дійсно зла собака біля воріт. Тому, наявність охоронної відеосистеми – вкрай важливий запобіжний захід і гарантія ідентифікації злодіїв. У цій статті ви дізнаєтесь яку камеру варто встановлювати та як її придбати в Івано-Франківську.

Цільове призначення

Перш ніж купувати першу камеру, що трапилася, варто визначитися з призначенням: для чого ви її встановлюєте. Наприклад, Відеокамери Hikvision https://hikvision.co.ua/kamery-videonablyudeniya/ є універсальною технікою не тільки для відстеження в реальному часі, але й запису, що відбувається в ідеальному для перегляду дозволі.

Важливо вирішити, для яких цілей ви хочете придбати камеру:

  • для охорони приватного будинку/квартири/офісного приміщення;
  • для контролю того, що відбувається зовні/всередині будинку.

Звичайно, більшість встановлює систему відеоспостереження для контролю всієї території всередині та зовні об’єкта. Але є і така категорія, яка бажає спостерігати за тим, що відбувається, виключно всередині (наприклад, контроль над дітьми/нянею).

Вартість

Далі варто чітко розрахувати власний бюджет. Незважаючи на широкий асортимент систем відеоспостереження та камер окремо, ви повинні чітко розуміти ціну, яку готові віддати за цю техніку. Насправді ви можете придбати як найбюджетніший (і до речі дуже непоганий варіант), так і солідно “наворочену” систему – у будь-якому випадку вони виконуватимуть свої основні функції.

Функціонал

Цей параметр безпосередньо залежить від вашого бюджету, адже чим ширший функціонал, тим вища вартість. Ось що в основному необхідно для камери середнього рівня:

  • запис у режимі реального часу;
  • високе розширення;
  • режим зйомки у темну пору/дощ/сніг/туман;
  • захист від вологи/морозу;
  • яскравість та насиченість картинки;
  • кут огляду.

Звичайно, при необхідності можна вибрати цілу систему з підключенням датчиків руху/диму/газу/потопу та тривожною кнопкою для виклику охоронної фірми.

Де купити?

Якісні та головне помірні за ціною камери відеоспостереження можна придбати в Івано-Франківську через інтернет-магазин Hikvision. Це ідеальний сайт для придбання не тільки камер, а й усієї системи, відеореєстраторів, домофонів та іншого необхідного обладнання для захисту вашого майна.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.