Субота, 20 Квітня, 2024

Світломаскувальний режим у Івано-Франківську: для чого це і чому важливо його дотримуватися

Наше життя перетворилося на одну суцільну історичну подію, яку ми творимо сьогодні. І як би складно українцям не було це усвідомлювати, потрібно ставитися до всіх правил з величезною відповідальністю. Адже саме вони можуть врятувати нам життя та зберегти спокій у наших серцях, пише frankivsk-future.com.ua.

У місті Івано-Франківськ діє комендантська година та світломаскувальний режим. Мешканці повинні дотримуватися цих речей. Якщо франківці нормально сприймають факт комендантської години, але ось стосовно світломаскувального режиму виникає досить таки багато запитань.

Що таке світломаскувальний режим і чому важливо його дотримуватися?

Світломаскувальний режим – це у зазначений час вимкнене все світло в місті та в домівках усіх мешканців. Проте важливо не просто вимикати світло, але й також зашторювати штори. У Івано-Франківську світломаскувальний режим діє з 23.00.

Багато людей часом не просто нехтують цим, а й наражають на небезпеку своє оточення.  Хоча Руслан Марцінків завжди наголошує про комендантську годину та світломаскувальний режим.   

Цей режим важливо дотримуватися задля того, щоб ворог погано бачив. Це допомагає дезорієнтувати окупантів.

Також це допомагає якісно виконувати роботу правоохоронцям.

Проте одним з найгірших порушень світломаскувального режиму є запалена трава. Такі дії людей вже не просто вбивають невинних тваринок, не просто підпалюють випадково свої чи чужі домівки. Сьогодні це теж порушує світломаскувальний режим. Крім тієї біди, яку люди приносять самі собі чи тваринам, вони приносять шкоду й небезпеку людям, які живуть поблизу.

На жаль, деякі особи не розуміють важливості світломаскувального режиму та нехтують цими правилами, які захищають всіх від небезпеки. На Франківщині лічена кількість пожеж за останні дні, проте скільки людям не пояснюй, вони все одно роблять по своєму.  

Франківцям, калушанам, брошнівчанам, долинянам та всім іншим варто зрозуміти, що ворог не спить і потрібно бути обережними задля збереження власного життя.

Нехтуючи комендантською годиною чи світломаскувальним режимом може призвести до серйозних наслідків, через які можуть постраждати багато  людей. Тому сьогодні Прикарпаття повинне бути не просто тилом, а відповідальним і свідомим регіоном, де дбають про себе, навколишнє середовище та людей, які поруч.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.