Вівторок, 28 Травня, 2024

Stella Mccartney: ексклюзив у кожній парі

Чи любите ви яскраві та неповторні вбрання для повсякденного життя чи на тренуваннях? Саме під час важких навантажень гарна та стильна форма стане додатковою мотивацією. Адже спорт є важливою частиною життя кожного з нас. Він підтримує у добрій фізичній формі, розвиває витривалість, командний дух, пристрасть до перемог, підвищує рівень кисню у крові, що уповільнює старіння, та ще багато іншого. Отже, з перерахованого вище можемо зробити висновок, що навіть короткі, але регулярні заняття, повністю змінять ваше життя, мислення і фігуру на краще. Якщо ж вам важко змусити себе піднятися і піти на пробіжку, то пропонуємо підібрати той костюм, який вам хочеться надіти і скоріше здатися всім довкола. Крім того, що серед багатої кольорової гами adidas точно знайдеться саме те, що підкорить вас, марка ще й розробляє такі силуети та варіанти крою, які підкреслять кожен міліметр тіла та всі його переваги.

Stella Mccartney та адідас співпрацюють уже не перший рік, і колаборації, що з’являються в асортименті фірми, буквально захоплюють серце кожного. Давайте розглянемо колекцію і обговоримо, чому вам варто придбати товари з лінійки.

Почнемо з того, що колаборація ретельно розробляла кожен продукт таким чином, щоб він був технологічним, функціональним, екологічним та естетичним. У лінійці запропоновано повний набір товарів, які можуть знадобитися під час спорту.

Почнемо з найпростішого: легінси. Облягаючий еластичний крій забезпечує свободу у діях, спеціальні функції підтримують сухість та комфорт, вбирають вологу, контролюють температуру тіла. Також, пропонуємо розглянути і велосипеди, які будуть актуальні у теплий сезон, під час активного відпочинку та прогулянок.

Топи та майки важливі для того, щоб під час енергійних занять фіксувати груди, забезпечуючи комфорт. Спеціальна підкладка, перехресні лямки, ретельно підібрана тканина – все це забезпечить не лише легкість та простір у рухах, а й правильну вентиляцію. Більшість моделей розроблені в таких кольорах, які легко поєднуватимуться з усім.

Куртки, кофти та лонгсліви обов’язково знадобляться для тренінгу на свіжому повітрі, адже розпалене тіло обов’язково варто убезпечити додатковою кулею тепла для того, щоб не захворіти надалі.

Також, придивіться до кросівок, сумок та килимків, що дуже необхідно для повного комплекту. Ці вироби наділені унікальними якостями, які зроблять спорт ще більш функціональним.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.