Субота, 18 Травня, 2024

Допомога від Ілона Маска: коли і як Івано-Франківщина отримала Starlink

Повернення в космос стало для людства історичною подією. Ілон Маск – засновник компанії SpaceX, котрому вдалося досягнути неземних висот. Звісно, все вдалося не відразу. Проблеми з фінансуванням, з інженерними конструкціями несли за собою розчарування та зневіру, але Ілон Маск не здався, як і зараз не здається український народ. Сьогодні він на нашій стороні барикади. Допомагає Україні, хвилюється за неї та щиро вірить у перемогу над ворогом. У своєму Твіттері він зухвало жартує з путіна та кадирова. Ми могли не раз спостерігати, як на нічному небі пролітають колоною супутники Starlink. Далі на frankivsk-future.

Тому Ілон Маск не довго думав, як може допомогти українцям не тільки фінансово, а й інформативно та стратегічно. Саме він передав приймачі швидкісного інтернету, чим полегшив життя багатьом українцям. Це зроблено для того, щоб навіть при поломці наших провайдерів, ми мали змогу сконтактуватися з рідними, передати військовим інформацію про переміщення ворога та дивитися марафони новин. Ілон Маск не просто стурбований долею України, він став частинкою нашої історії, яку ми сьогодні творимо разом.

Допомога від Ілона Маска на Івано-Франківщині

Франківщина отримала 10 терміналів Starlink. Тепер можна легко й доступно користуватися швидкісним інтернетом. Декілька сотень терміналів планується закупити для Заходу України. Львівський ІТ Кластер домовився із компанією SpaceX та безпосередньо з Ілон Маск, щоб закупити декілька сотень терміналів Starlink, зокрема й для західних областей України.

Саме 27 лютого 2022 року стало відомо, що Ілон Маск надає Україні доступ до швидкісного інтернету, як для військових , так і для цивільних. Івано-Франківщина отримала свою партію і тепер зможе використовувати цю допомогу у своїх цілях. Тому важливі об’єкти  Прикарпаття матимуть безперервний доступ до цілої мережі світової супутникової системи.

Світлана Онищук висловила подяку також і Львівській IT-компанії, яка передала термінали Starlink на Прикарпаття. Для того, щоб скористатися цим пристроєм потрібно ввімкнути вай-фай на своєму телефоні або ж іншому гаджеті та в списку доступних мереж знайти мережу під назвою «Starlink».

Якщо ж не вдалося знайти, це значить те, що її ще не встановили. Швидкість такого інтернету — до 1 Гбіт/с для кожного абонента, а користуватися ним можна у будь-якій точці землі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.