Вівторок, 21 Травня, 2024

Складське устаткування в Івано-Франківську: яку техніку обрати та її переваги

Виробничі підприємства та торгові центри важко уявити без сучасних складських приміщень, де розміщується основна частина товарів. Однак, для переміщення вантажів та проведення інших операцій з ними не обійтися без спеціальної техніки.

Види техніки для складу

Складська техніка є обов’язковим елементом на всіх об’єктах, де необхідно працювати з вантажами. Це стосується підняття палет чи обробки вантажу.

Загалом є наступні типи техніки для роботи на складі:

  • Штабелер гідравлічний – один з найбільш популярних пристроїв на складі. Його використовують, якщо велика частина робочого процесу пов’язана з переміщенням вантажів у вертикальному положенні. Для користування пристроєм не потрібно мати спеціальних навичок. Штабелери бувають ручні або з електричним приводом.
  • Рокла – незамінна техніка при транспортуванні великогабаритних вантажів. Загалом вона  може перевозити товар вагою до 5 тонн, а підіймати вгору на висоту до 20 метрів. Керувати роклою можна вручну, що не складає жодних труднощів. Зокрема, управляє технікою оператор, який за допомогою спеціального важеля підіймає вантажі вгору.
  • Ритчатка – пристрій за конструкцією є чимось середнім між штабелерами та електромонтажниками. За допомогою ритчатки вантажі переміщують по території складу. Техніка також може підіймати товар на висоту до 16 метрів.

Кожна складська техніка має свою конструкцію та призначення, залежно від видів робіт.

Обираємо якісну складську техніку в Івано-Франківську

Якщо вам потрібно придбати техніку для складу, що дозволить проводити будь-які види операцій з обробки вантажів, варто звернутися в AT PACK-TRADE. Візок складський, так і ритчатку чи штабелер ви знайдете на сайті.

В компанії представлений великий вибір штабелерів гідравлічних. Задавши необхідні параметри такі як вага, вантажність, довжина, мінімальна висота вил та інші, ви зможете підібрати потрібний вид обладнання.

Наприклад, непоганим варіантом є штабелер гідравлічний Leistunglift EFS 1030. Його вантажопідйомність складає до однієї тонни. Техніка призначена для вертикального розміщення товару на складах. На штабелер надається гарантія – 12 місяців.

Окрім цього в AT PACK-TRADE ви можете обрати роклу гідравлічний візок, де представлені як бюджетні варіанти, так і дорогі моделі.

Якщо ж у вас виникають питання чи труднощі з вибором складської техніки, є можливість залишити повідомлення на сайті компанії. Менеджери зв’яжуться з вами та нададуть кваліфіковану допомогу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.