Субота, 18 Травня, 2024

На що слід звернути увагу, вибираючи ортопедичний пояс для спини

Корсет повинен бути індивідуально адаптований до форми хребта, щоб він добре сидів та чинив тиск на хребет у потрібних місцях. Для цього важливо, щоб ортопед добре знався на лікуванні, а технік-ортопед мав досвід побудови ортопедичних корсетів при грижі. На практиці чи майстер-класі вам також покажуть, як правильно вдягати корсет. Ортопедичний корсет з магазина Med-magazin.ua підбирається індивідуально.

Рекомендації лікаря за часом носіння індивідуальні: це залежить від тяжкості сколіозу та від того, як довго кістки продовжуватимуть рости. Багато лікарів рекомендують носити ортопедичний пояс для спини  близько 18 години на день. Це означає, що корсет зазвичай носять і вночі. Дослідження показують, що час носіння в жодному разі не повинен бути коротшим за 13 годин.

Скільки часу триває лікування корсетом?

Лікувальний пояс для спини носять доти, доки завершиться зростання кістки. Як довго вам потрібен корсет, залежить, у тому числі, від віку, у якому починається проблеми зі спиною.

Що допомагає проти тиску та натирання?

Ортопедичні корсети повинні щільно прилягати і натискати на певні області, щоб впливати на викривлення хребта. Це іноді призводить до подразнення шкіри, натирання або появи точок тиску. Щоб цього не сталося, краще під корсети для спини одягати спеціальну безшовну сорочку («сорочка-корсет»). Загалом слід слідкувати за тим, щоб не було складок там, де прилягає корсет. Щоб уникнути натирання, ви також можете обробляти уражені ділянки шкіри кремами або лосьйонами. Добре підходять продукти, які також використовуються для запобігання пролежням (пролежням). Якщо виникають серйозні проблеми зі шкірою, такі як висип, ви можете звернутися за порадою до свого сімейного лікаря або дерматологічної практики. В описі товара вказана його вартість.

Що найкраще носити

Хоча пояс для поперекового відділу хребта не виглядає ганебно, багато людей почуваються комфортніше, коли можуть сховати його під одягом. Корсет часто можна добре прикрити довшим і вільнішим верхом. Влітку під пластиковим корсетом може бути дуже тепло, тому що він не пропускає повітря до шкіри. Саме тоді зручно мати на ходу пару-трійку корсетних сорочок на випадок, якщо ви дуже спітнієте.

Чи можна займатися спортом?

Так! Це насправді має велике значення, тому що спорт покращує загальну фізичну форму та самопочуття, і, що не менш важливо, регулярні тренування зміцнюють м’язи спини. Деякі види спорту також можливі із корсетом. Як правило, немає обмежень на фізичні вправи, якщо немає болю чи дискомфорту. Не обов’язково знімати медичний пояс для спини. Якщо є сумніви, має сенс запитати лікаря, чи є причини проти того чи іншого виду спорту.

Як чистити корсет?

Де купити пояс і як його чистити? На нашому сайті. Оскільки ви носите корсет весь час і потієте під ним, має сенс чистити його хоча б раз на тиждень. Деякий бруд може накопичуватися, особливо всередині, де розташовані притискні подушечки. Ортопедичні корсети виготовлені із міцного пластику. Їх можна легко стерти ватним тампоном або тканиною, змоченою спиртом (ізопропанолом).

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.