Понеділок, 15 Липня, 2024

iPhone 15: які в ньому корисні функції та важливі налаштування

Смартфони «яблучного» виробника відрізняються високою якістю та великою різноманітністю функцій. Тому при покупці, наприклад, iPhone 15 Plus, на https://storeinua.com/ua/apple-all-uk/iphone/iphone-15-plus або іншому ресурсі слід заздалегідь ознайомитися з можливостями пристрою.

Серед основних, найцікавіших налаштувань, з якими потрібно ознайомитися, кілька:

  • налаштування Apple ID;
  • обмеження часу автономного функціонування;
  • створення плакату для контактів;
  • функція Знайти мій iPhone;
  • функції AirDrop/NameDrop.

Звісно, це далеко не повний функціонал. Виробник передбачив наявність безлічі можливостей пристрою для зручності користувачів. Декілька з них розглянемо докладніше.

Налаштування Apple ID

Ідентифікатор Apple ID відкриває доступ до різноманітних функцій, які роблять використання iPhone 15 або 15 Plus зручнішим та ефективнішим, включаючи доступ до Apple Music, FaceTime, iCloud, App Store.

Важливо, що створення Apple ID абсолютно безкоштовно. Зазвичай під час налаштування спливає пропозиція про його створення, але якщо й пропустити цей крок, то не страшно. Достатньо відкрити програму App Store, натиснути на піктограму облікового запису (перебуває у правому верхньому кутку) і вибрати опцію «Створити новий Apple ID». Потім слід виконувати інструкції на екрані, щоб завершити процес.

Обмеження часу автономного функціонування

Одним із плюсів лінійки виступає суттєве збільшення автономності айфону. Тепер при максимально ефективному заряді батареї можна дивитися відео на базовій моделі до 20 годин, а на 15 плюс до 26 годин.

Щоб батарея залишалася у нормальному стані, важливо намагатися, щоб вона завжди була заряджена на 20-80%. Найпростішим способом утримувати заряд у межах верхнього рівня є обмеження заряду пристрою до 80 відсотків. В операційній системі iOS 17 передбачено спеціальну функцію для цього. Для активації потрібно перейти в «Налаштування», вибрати «Батарея» та перейти до «Здоров’я батареї та заряджання», а потім «Оптимізація зарядки» та встановити обмеження на 80 відсотків.

Створення плаката для контактів

Постер – це щось типу візитки, тільки цікавіший варіант, що дозволяє налаштувати власне відображення на айфоні інших користувачів. Він буде відображений у «Контактах» самого власника айфону та інших користувачів.

Процес створення простий. У додатку «Контакти» потрібно вгорі екрана знайти свою картку, вибрати «Фото та плакат контакту», потім «Продовжити» або «Редагувати», залежно від того, чи вперше робиться постер чи ні. Після цього слід натиснути “Налаштувати”. З’явиться можливість вибрати зображення для плаката: свіжу фотографію, існуюче зображення, Memoji або варіант з ініціалами.

Функція Знайти мій айфон

Активувати опцію Find My необхідно, щоб у разі втрати або крадіжки пристрою можна було побачити, де він знаходиться. Функція регулярно передаватиме дані про місцезнаходження iPhone в iCloud.

Для активації потрібно відкрити “Налаштування”, перейти в розділ зі своїм ім’ям, знайти Find My, а потім увімкнути опцію “Знайти мій iPhone”. Також можна поділитися своїм місцем розташування з іншими, вибравши відповідну опцію. Відстежувати, де знаходиться айфон, можна, наприклад, за допомогою веб-сайту iCloud.com. Увійшовши до свого облікового запису Apple ID, користувач побачить його на карті. Щоб пристрій відображався на карті, потрібно в «Налаштуваннях» вибрати «Конфіденційність та безпеку», а потім увімкнути «Служби місцезнаходження».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.