Четвер, 20 Червня, 2024

Де франківчанам придбати ортези та ортопедичні устілки?

Ортопедичні товари – це турбота про наше здоров’я. Вони призначені для запобігання та лікування проблем з опорно-руховою системою. Ортопедичні вироби затребувані серед широкого кола споживачів: людей активного працездатного віку, людей похилого віку, дітей. Їх призначають травматологи, реабілітологи, ортопеди. Головна мета ортопедичних виробів – повернути людину до повноцінного здорового життя.

Магазин медичних і ортопедичних товарів «ORTO SMART» пропонує своїм клієнтам надзвичайно широкий вибір продукції, а саме: ортопедичне взуття, устілки ортопедичні, бандажі, ортези, корсети, компресійну білизну та багато чого іншого.

Ортопедичні устілки

Стопи – це наша опора. Щоденна ходьба, надмірні фізичні навантаження, неякісне взуття, хвороби опорно-рухового апарату – все це негативно впливає на стан наших стоп. Мінімізувати неприємні відчуття в стопах, зменшити напруження, позбутися накопиченої втоми допоможуть якісні ортопедичні устілки. Вони бувають, як для дорослих, так і для дітей.

Отож, кому та коли саме на допомогу можуть прийти ортопедичні устілки? Ці вироби рекомендуються для людей, які активно займаються спортом, людям, які хворіють на цукровий діабет, жінкам у період вагітності, людям похилого віку, туристам-мандрівникам, дітям у період активного росту.

Крім цього, показаннями до використання ортопедичних устілок є низка хвороб.

Вибрати ортопедичні устілки можна на сайті в мережі салонів медичної та ортопедичної техніки «ORTO SMART». До слова, один із магазинів «ORTO SMART» знаходиться у місті Івано-Франківськ.

Ортези на коліно

Ще одним популярним та для багатьох вкрай необхідним ортопедичним виробом є ортез на коліно. Цей виріб виконує декілька основних функцій: фіксує суглоб у певному положенні, знімає надмірні навантаження, здійснює корекцію суглоба.

У яких випадках медичні фахівці рекомендують колінні ортези:

  • Травми менісків;
  • Пошкодження або розтягнення бокових і хрестоподібних зв’язок;
  • У період відновлення після травм або хірургічних операцій на коліні;
  • При артриті та артрозі;
  • При надмірних фізичних навантаженнях.

А також при інших причинах.

Переваги покупок у «ORTO SMART»

Обирати та купувати медичну та ортопедичну продукцію варто у перевірених магазинах, які спеціалізуються на продажі саме таких товарів. Саме таким перевіреним та надійним магазином є «ORTO SMART». Чому варто обирати саме його:

  • Великий асортимент товарів;
  • Лише високоякісні товари від виробників з різних країн світу;
  • Кваліфікований персонал, який у разі потреби надасть фахову консультацію;
  • Швидка доставка Новою Поштою в будь-яке місто України.

Коли мова йде про ваше здоров’я, тоді не варто гаяти часу – замовляйте ортопедичні товари в «ORTO SMART» вже зараз на сайті або ж у магазині вашого міста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.