Вівторок, 23 Липня, 2024

Ефективні способи лікування алкоголізму в Івано-Франківську

Звичка вживати алкоголь з часом може перерости в алкоголізм, який потребує професійного лікування та усвідомлення проблеми залежною людиною. Часто хворі потребують допомоги та підтримки близьких родичів.

Чи можна самостійно вилікувати алкоголізм

Лікувати залежність від алкоголю можна і самостійно. Проте, зробити це є шанс лише на перших стадіях хвороби. На пізніх етапах людина зазвичай не усвідомлює своєї залежності й не може власними силами справитися зі згубною звичкою.

Чимало наркологічних центрів пропонують послуги лікування вдома. Тобто, до вас приїжджають професійні психологи та наркологи, які контролюють процес звільнення від залежності.

Однак, більш ефективним є лікування алкоголізму в реабілітаційних центрах, адже хворий постійно знаходиться під наглядом спеціалістів. З ним працюють як досвідчені лікарі, так і психологи.

Кодування як найефективніший спосіб подолання залежності

Науково доведено, що найкращі результати в лікуванні алкоголізму демонструє саме кодування. Цей метод включає в себе декілька складових: психологічну, медикаментозну та лікування в стаціонарі, які чудово працюють на певних етапах хвороби.

Проте, все ж таки краще застосовувати комплексне кодування, якщо хворий не знаходиться на третій стадії алкоголізму.

Щоб розпочати кодування спеціальними медикаментами, пацієнт не повинен вживати алкоголь щонайменше тиждень. Препарат діє за наступним принципом: поки людина не вживає алкоголь, медикаменти не проявляють себе жодним чином. Однак, якщо в організм потрапляють алкогольні напої, починається отруєння.

Чималий успішний досвід в лікуванні хворих на алкогольну залежність має наркологічний центр «Хелп» в Івано-Франківську. На сайті організації можна подивитися умови, в яких проходить реабілітація та ознайомитися з відгуками.

В наркологічному центрі під час лікування використовують комплексну програму, що допомагає клієнтам вирішити свої проблеми в різних сферах життя, а саме духовну, психологічну, фізіологічну та соціальну потреби. Окрім цього під час реабілітації пацієнтам надають допомогу лише високопрофесійні спеціалісти, які володіють знаннями та мають великий досвід роботи.

Пройшовши лікування в центрі «Хелп» людина має всі шанси повернутися до повноцінного соціального життя і назавжди забути про шкідливі звички. Адже залежність не є вироком і тому не потрібно зневірятися та варто боротися за своє майбутнє.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.