Вівторок, 23 Липня, 2024

Чому важливо регулярно приходити прийом гінеколога?

Кожна жінка для збереження свого жіночого здоров’я повинна регулярно відвідувати профілактичні огляди лікаря-гінеколога. Це допоможе на початковій стадії визначити будь-які відхилення та призначити ефективне лікування, щоб не допустити розвитку патологічних процесів. Записатися на прийом гінеколога можна до приватної клініки «Мед-Атлант» у будь-який зручний час.

Особливості прийому у гінеколога

У приватній клініці у відділенні гінекології працюють кваліфіковані лікарі-гінекологи із досвідом. Вони гарантують конфіденційність та індивідуальний підхід до кожної жінки.

Частота гінекологічних оглядів у кожному випадку визначається суворо індивідуально та залежить від різних факторів. За відсутності скарг та патологій на ультразвуковому обстеженні проходити профілактичний огляд у гінеколога рекомендується раз на рік.

Двічі на рік слід відвідувати спеціаліста за позитивного результату аналізу на ВПЛ. Це необхідно для спостереження та своєчасного призначення лікування при відхиленні життєвих показників.

За необхідності проведення оперативного лікування застосовуються сучасні малоінвазивні методики. Це може бути радіохвильова/аргоноплазмова терапія, гістероскопія та ін.

Головним завданням гінекології є збереження репродуктивної функції жінки та мінімізація ризику розвитку патологій. Повний огляд у лікаря-гінеколога складається зі збору анамнезу, огляду на гінекологічному кріслі, взяття мазка та цитології, фото- та відеокольпоскопії.

За результатами інструментальної та лабораторної діагностики призначається ефективне лікування. Це можуть бути як консервативні, так й хірургічні методики. Своєчасне звернення до гінеколога допоможе зберегти жіноче здоров’я, тому не варто займатися самолікуванням, а одразу записуватися на гінекологічний прийом.

Ведення вагітності у гінекології

Клініка «Мед-Атлант» пропонує послугу – ведення вагітності в Івано-Франківську у кваліфікованих лікарів. Кожній жінці гарантується індивідуальний підхід, професіоналізм гінекологів, комфортні умови та конфіденційність.

Одним із головних критеріїв є повага до пацієнтів та призначення лише доцільних методів обстеження за медичними показаннями. Фахівці рекомендують стати на облік до 12 тижнів вагітності, що дозволить на ранніх стадіях визначити відхилення у розвитку плода та скоригувати подальші дії.

На першому прийомі пацієнтка заповнює докладну анкету, в якій вказується персональна інформація та наявність захворювань. Також проводиться збір анамнезу та акушерське обстеження.

На консультації обговорюються рекомендації щодо дотримання здорового способу життя, що безпосередньо впливає на здоров’я та життя майбутньої дитини. Також визначається раціон харчування, введення вітамінів, режим відпочинку та фізичної активності. За відсутності порушень кількість відвідувань до гінеколога становить до 9 разів, при цьому передбачено три УЗД у певні тижні вагітності.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.