Вівторок, 28 Травня, 2024

Чому спортивний одяг New Balance такий яскравий і зручний?

Дивовижне поєднання кольорів, фарб, тканин і матеріалів робить речі бренду яскравими та привабливими. Тонкі лінії у деталях одягу підкреслюють фігуру. Він захоплює своєю яскравістю, зручністю, простотою і можливістю вільно рухатися у просторі. Тому у гардеробі кожної людини є спортивний одяг, який використовують не лише у спорті, а й у повсякденному житті для прогулянок, подорожей, походів.

Талановитий англієць Вільям Райлі 1906 року емігрував до Сполучених Штатів Америки. Пошук своїх інтересів призвів до відкриття власної фабрики з виробництва ортопедичного взуття. Справи йшли дуже добре, клієнтів ставало все більше. За деякий час фірма стала отримувати багато замовлень та позитивних відгуків від покупців. Тоді дизайнер вирішив запатентувати дизайнерський бренд. Тепер про торгову марку знає весь світ.

Нью Беланс пропонує різні позиції спортивного одягу і в залежності від наших уподобань ми вибираємо товар для занять спортом чи прогулянок містом. Наприклад, худі Athletics Jacob Rochester створено з бавовни на 65% для повсякденного носіння. Бавовна такий матеріал, який не тільки комфортний, а й м’який, теплий і приємний до тіла, тому носити його щодня одне задоволення. На чоловічому світшоті сміливий графічний принт художника з Лос-Анджелеса Джейкоба Рочестера. 

Інші варіанти худі ви можете подивитися на сайті компанії Нью Беланс. Простота принтів, легкість, висока натуральність тканин, яскраві кольори приваблюють покупців до колекцій бренду Нью Беланс.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.