Четвер, 18 Квітня, 2024

Вибираємо кухонні мийки від Franke Partner

Мийка не тільки виконує практичну функцію (ємність для миття посуду), але і здатна підкреслити вишуканий смак її власника. Асортимент сучасних кухонних мийок величезний, тому кожен споживач зможе знайти оптимально підходить йому виріб.

Який матеріал краще?

На сайті https://franke-partner.com.ua/ru/kukhonnye-moyki доступний великий вибір продукції відомого швейцарського бренду Franke.

Кухонні мийки Franke виробляються з таких запатентованих матеріалів:

  • Нержавіюча сталь марки AISI 304 з низьким вмістом вуглецю, додаванням нікелю і хрому. Цей матеріал стійкий до високих (до 1450 ° С) і низьких температур, корозії, подряпин і ударів. Він не має пір, тому легко очищається і не схильний до бактеріальним забрудненням.
  • Фраграніт. Цей ексклюзивний матеріал компанії Franke проводиться на основі кварцу (складова природного граніту) і акрилових смол. Він витримує температуру до 280 ° С, стійкий до утворення плям, містить спеціальну антибактеріальну захист на основі іонів срібла, здатний витримати падіння з невеликої висоти предмета масою до 6 кг.
  • Тектойнат. Синтетичний матеріал на основі кварцу і поліестерових смол. Мийки з цього матеріалу екологічні, довговічні, красиві, витримують температуру до 300 ° С, дуже міцні.
  • Кераміка. Ці мийки Franke виробляються з матеріалу на основі кварцу, білій порцеляновій глини і каоліну. Вони мають грязеотталкивающие властивості завдяки обробної поліровці і нанесення спеціальної глазурі.

Яку форму віддаєте перевагу?

У каталозі інтернет-магазину https://franke-partner.com.ua/ru/kukhonnye-moyki, виходячи зі своїх потреб і переваг, площі і інтер’єру кухні, можна вибрати:

  • круглі мийки, які значно економлять простір на кухні;
  • овальні раковини, оснащені додатковим місцем для вимитого посуду;
  • прямокутні мийки з однією або двома чашами, місцем для сушки посуду і / або овочів;
  • трапецієподібні моделі, в яких мийка розташована по центру, а по обидва боки знаходяться додаткові ємності для посуду або продуктів.

Чому Franke Partner?

Інтернет-магазин Franke Partner – офіційний представник швейцарського виробника в Україні, що забезпечує дотримання всіх його гарантійних зобов’язань. Зокрема, Franke дає на свої вироби гарантію до 10 років!

Сайт магазину має розширені фільтри пошуку, що робить процес вибору і покупки максимально швидким і комфортним.

Тут також можна отримати професійну консультацію, здійснити оплату будь-яким зручним способом і купити товар високої якості в розстрочку.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.