Вівторок, 23 Липня, 2024

Гуртожитки ПНУ приймають переселенців

Згідно з останніми подіями, які відбулися в Україні, дуже багато людей переїжджають з Східної та Центральної України до Івано-Франківська.

Попередньо міський голова розповідав про підготовку приміщень для переселенців. Руслан Марцінків також і домовився з університетами Івано-Франківська. Більше на frankivsk-future.com.ua.

Прикарпатський національний університет радо приймає у свої гуртожитки біженців

Складно уявити те, що люди в теперішній час можуть залишитися без домівки у своєму рідному місті, проте Івано-Франківськ щиро приймає людей, яким потрібна допомога. Та дає можливість відчути себе вдома.

Від Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника виділили гуртожитки. Їх підготували до заселення, прибирали та перенесли речі студентів, які не мали змоги забрати, в надійне місце. Допомагали у підготовці студенти,викладачі, персонал, голови Профбюро. Попередні мешканці залишили для нових свій посуд, постіль, теплі речі, засоби гігієни, продукти та багато іншого.

Переселенці почуваються в Івано-Франківську, як вдома, адже їх прийняли з безмежною теплотою та допомогою. Чоловіків, які приїхали з інших міст, закликають записуватись у територіальну оборону.

Івано-Франківськ показав чудовий рівень організації та тепле прийняття людей, які потребують допомоги. Зокрема, працюють волонтерські приміщення, куди жителі приносять речі для біженців. Місто згуртувалося в цей час, як ніколи. Руслан Марцінків зробив все можливе для переселенців і продовжує разом з місцевим допомагати їм. Попередньо очільник міста говорив про те, що можуть прийняти 30 тисяч людей.

Наразі багато біженців є і в інших містах, і по всьому світі, які намагаються врятувати цвіт нації для змоги продовження України після цієї катастрофи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.