Вівторок, 23 Липня, 2024

Чому франківчанам варто відслідковувати комбайни за допомогою GPS?

Просування сільськогосподарського бізнесу останнім часом характеризується появою великої кількості ризиків з економічної точки зору. Безліч факторів впливають на продуктивність та успіх будь-якого бізнесу. Особливо власникам автопарків, які працюють у сільськогосподарській сфері, необхідно проводити ретельний контроль використання техніки, а за потреби впроваджувати суворих заходів та мір, які допоможуть якісно проводити облік. Для цього необхідно використовувати сучасні технології. Найкращим способом організувати якісний контроль сільськогосподарської техніки та транспорту є використання системи супутникового стеження. За допомогою GPS моніторингу комбайнів ви зможете не лише налагодити просування бізнесу, але й збільшити ефективність та продуктивність вашої діяльності. 

Пропонуємо франківчанам детальніше ознайомитися з особливостями GPS відслідкування комбайна та переконатися в тому, що така система є найкращим рішенням для вашого бізнесу.

Особливості GPS моніторингу комбайнів

Системи супутникового стеження для комбайнів відкривають значно більше можливостей, аніж просто слідкування за маршрутами  та діяльністю техніки. Наприклад, компанія «Мікро Тронік Україна» упродовж багатьох років забезпечує франківчан якісними системами супутникового стеження, які дозволяють: 

  • у будь-який момент дізнатися точне місце розташування комбайну, або вже виконані маршрути;
  • у випадку поломки техніки на полі ви зможете швидко викликати допомогу;
  • за допомогою спеціальних датчиків ви можете дізнатися площу, яку обробив комбайн упродовж певного періоду часу;
  • підрахувати витрати палива;
  • контролювати роботу та температуру двигуна;
  • уникнути крадіжки комбайна чи його незаконного використання.

GPS моніторинг комбайнів дозволяє легко і швидко отримувати інформацію для аналітики та вирахування ефективності праці. Тому для власників сільськогосподарського бізнесу – це найкраще рішення для якісного просування та розвитку. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.