Четвер, 18 Квітня, 2024

Як вибрати матрац для дому: поради франківчанам

Чи знали ви, що запорукою здорового сну є якісний матрац? На ліжку ми проводимо значну частину нашого життя, тому слід потурбуватися про наявність якісного, безпечного та зручного матрацу, який забезпечить здоровий сон та відпочинок. Оскільки від якості матраца напряму залежить наше здоров’я та самопочуття, до їх вибору слід підійти з відповідальністю. Про те, як вибрати якісний матрац на https://sharm.store/uk/category/matrasy-200h200, ми розповімо у нашій статті.

На що зважати при виборі матраца? 

Обираючи матрац для дому, важливо враховувати наступні критерії:

 •   Вид матраца (звичайний, безпружинний, ортопедичний);
 •   Матеріал та наповнення;
 •   Жорсткість матраца;
 •   Наявність додаткових властивостей;
 •   Обмеження по вазі;
 •   Виробник;
 •   Призначення;
 •   Розмір;
 •   Вартість.

Рекомендуємо уникати виробів від невідомих виробників за низькою вартістю: такий матрац може принести більше шкоди, ніж користі. Також ви можете проконсультуватися зі спеціалістом, який визначить потребу в ортопедичному матраці. Не менш важливим критерієм є матеріал та вид наповнення матраца. Матрац не повинен викликати алергічних реакцій та дискомфорту. Також обов’язково ретельно виміряйте ліжко, щоб дізнатися, який розмір матраца вам необхідний.

Найбільш оптимальним вибором для всієї сім’ї є матрац 200х200. Такий матрац підходить для повноцінного двоспального ліжка. Зазвичай такі моделі вибирають для великих, просторих кімнат. Оскільки матраци великих розмірів зазвичай дорожчі, важливо з ретельністю підійти до їх вибору та покупки. 

Що враховувати при покупці матраца 200х200?

Насамперед, важливо знайти матраци від надійних та перевірених виробників, які пропонують якісні, безпечні та довговічні вироби. Одним із найкращих виробників матраців в Україні є компанія Sharm. На сайті магазину ви можете детальніше ознайомитися з величезним асортиментом матраців, а також здійснити покупку всього лише за декілька кліків. 

Отож, якісного виробника матраців ми знайшли. Що слід враховувати при покупці матраца ще? Обов’язково ознайомтесь зі складом та категорією матраца, адже від цього залежить його якість та ціна. Зокрема у магазині Sharm представлено наступні види матраців 200х200:

 •   Безпружинні матраци. Такий виріб виготовлений із сертифікованих та безпечних матеріалів. Вони доволі прості у догляді та забезпечують якісний і здоровий сон. Безпружинні моделі матраців підійдуть як і для дорослих, так і для дітей. 
 •   Матраци SharmClassic. Виробник Sharm пропонує особливу лінійку матраців, які підійдуть абсолютно для кожного споживача. Це якісні та довговічні вироби, які забезпечать безпечний відпочинок. Моделі SharmClassic виготовлені з якісних матеріалів, тому не викликають алергічних реакцій та благополучно впливають на стан здоров’я;
 •   Лінійка матраців AmericanSharm. Це люксові моделі матраців, які відрізняються своєю будовою та матеріалами. Такий матрац гармонійно доповнить двоспальне ліжко та створить справжній затишок і комфорт у вашій спальні.

Виробник Sharm також пропонує широкий вибір ортопедичних матраців. Це чудовий варіант для усієї родини. Якщо ж ви бажаєте замовити матрац за індивідуальними показниками, ви також можете звернутися до магазину Sharm, який обов’язково врахує всі ваші побажання та втілить їх у реальність.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.