Вівторок, 28 Травня, 2024

Універсальні робочі рукавички: купити чи зекономити?

Робота на виробництві часто призводить до травм рук, основною причиною яких є зневажливе ставлення до використання засобів захисту. Ця проблема стосується не лише робіт в умовах промислових підприємств. Ремонт у квартирі, вантажно-розвантажувальні, дачні роботи, що виконуються без поважного відношення до безпеки рук, загрожують механічними пошкодженнями і навіть каліцтвами. Чого простіше, купити рукавички робочі та забути про проблему, але рівень культури безпеки та прагнення зекономити на здоров’ї іноді беруть гору.

Які види рукавичок вигідніше придбати, щоб захистити руки від максимальної кількості індустріальних та побутових загроз? Що таке багатофункціональні моделі і за яких небезпек вони застосовуються? Розповідаємо.

Які бувають види робочих рукавичок

Діяльність людини на виробництві пов’язана з багатофакторними ризиками. Якщо працювати без робочих рукавичок, то за оцінками фахівців приблизно 60% травм припадає на механічні пошкодження рук. Подряпини, мозолі, забиті місця завдають чимало неприємностей. 30% на порізи та проколи гострими краями деталей. І лише 10% займає пошкодження шкіри рук від дії хімічних розчинів.

Чи можна поєднати кілька варіантів захисту в одній рукавичці? Звичайно. Сучасні моделі мають повний комплекс захисних характеристик, здатних одночасно захистити руки від:

  • механічних впливів;
  • виробничих забруднень;
  • проникнення продуктів нафтопереробки;
  • порізів та проколів;
  • вібрації.

Мультизахист передбачає використання інноваційних матеріалів, сучасних технологій та високої якості виконання. Наприклад, антивібраційні рукавички виготовляються з волокна Dyneema, яке є поєднанням скловолокна, спандексу і нейлонових ниток. Цей матеріал максимально стійкий до порізів та розриву. На додаток, на тильну сторону виробу наносять накладки, що відбивають ударні навантаження. Поверхню основного матеріалу покривають щільним шаром нітрилу. В результаті модель отримує комплексний захист від ударів, проколів, вібрації. До того ж, такі рукавички вкрай довговічні.

Звичайно, ми розповіли про захист рук преміум-класу та бюджетним варіантом його не назвеш. Ціновий діапазон пари починається із 300 грн. Можна зекономити та купити рукавиці набагато дешевше. Але, купуючи універсальні рукавички, ви отримуєте високоякісний мультизахист з максимальним терміном експлуатації. Чи варто заощаджувати?

Універсальні рукавички та їх аналоги

Ми розуміємо, що універсальних рішень у сфері безпеки не може бути. Є специфічні види робіт, де принцип універсальності неприйнятний. При проведенні зварювальних робіт необхідні краги зварювальника, виготовлені з вогнестійких матеріалів. Пріоритет, в даному випадку, надається термостійкості моделі. Для захисту рук від агресивних хімічних реагентів застосовуються гумові кислото-лужно стійкі рукавички.

Для зниження професійних ризиків вибір захисних рукавичок має визначатися специфікою виробничої діяльності. Будь-які моделі повинні відповідати стандартам безпеки та мати відповідні Декларації. Для якісного захисту рекомендуємо використовувати сучасні моделі з повним набором багатофункціональних якостей.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.