Вівторок, 23 Липня, 2024

Переваги використання національного домену .ua

Доменна зона .ua стала першою національною для України, тому її привабливість є цілком оправданою. Але, щоб в ній зареєструвати власний сайт потрібно враховувати деякі моменти. Це стосується доменів найвищого рівня. Делегована дана доменна зона була взимку 1992 року. На сьогоднішній день вона є лідером на території України по кількості зареєстрованих імен, яких налічується понад п’ятсот п’ятдесят тисяч. Але навіть така завантаженість дає змогу обирати вільні імена відповідно до власної торгової марки. Та до вибору слід підходити з особливою обачністю та обережністю.

Основним моментом, який слід приймати до уваги при реєстрації імені – це те, що реєстрація домену UA можлива лише за наявності власної торгової марки. В інших випадках створення сайту, приналежного до доменної зони .ua, буде неможливим. Придбання домену .ua є можливим лише за наявності реєстраційного свідоцтва, власну торгову марку, яка має бути зареєстрована відповідно до Мадридського протоколу. Плюс територіально має бути розширення на територію України. Слід зазначити, що зареєстроване доменне ім’я має бути точною копією назви торгової марки, що пройшла реєстрацію. Документи проходять обов’язкову перевірку. Після чого надається можливість внесення оплати і закріплення обраного імені.

ua домен

Переваги застосування доменів в зоні .ua

Користувачам легко знаходити і запам’ятовувати запропоновану доменну адресу, адже вони добре з нею знайомі, враховуючи те, що популярність запропонованого розширення збільшується стрімкими темпами. Ім’я, навіть якщо воно досить коротке, автоматично викликає асоціації з Україною. Воно дає змогу користувачеві зрозуміти, що ті товари чи послуги, які там пропонуються, орієнтовані саме не українську аудиторію. Кожен ресурс, який тут зареєстрований з кожним днем буде викликати більше довіри та поваги серед користувачів. Адже реєстрація в запропонованій зоні є автоматичним свідоцтвом наявності власної торгової марки. Тому, не дивно, що кількість компаній, які хотіли б мати власний ресурс у запропонованій доменній зоні постійно збільшується. Кожен намагається боротися за трафік, обходячи конкурентів.

Час поговорити про технічні моменти:

  • Обираючи ім’я слід звернути увагу на те, що можна використовувати від одного до шістдесяти трьох символів. Використані комбінації можуть складатися з латинських літер та цифр. Перевагу слід надавати найбільш зручним та та цікавим варіантам, що будуть викликати у користувачів бажані асоціації.
  • Реєстрація можлива лише за наявності власної торгової марки. Провести процедуру слід на протязі трьох діб після внесення оплати. В іншому випадку в проведені процедури реєстрації буде відмовлено.
  • Використовувати обране доменне ім’я можна на протязі одного чи двох років, термін обирається індивідуально в залежності від ситуації.
  • Після того як закінчився термін використання обраного доменного імені, провести процедуру делегування можна на протязі чотирьох тижнів. Далі проведення даної процедури буде неможливим.

Кожен домен, розташований в доменній зоні .ua має право проведення процедури делегування у винятковому порядку в ситуації, якщо є повна або часткова приналежність до другого рівня, а також відповідно до орфографічного написання є ідентичним до того, як зареєстровано товарний знак.

Що робить доменні зони .ua такими популярними?

Справа в тому, що доменні імена зареєстровані в цій зоні відрізняються високою авторитетністю. У відвідувачів автоматично, на підсвідомому рівні йде відчуття підвищеної довіри до порталу. Такий підхід дозволяє підвищити цільовий трафік на території всієї України, не залежно від регіону.

При реєстрації власник сайту, який потрібно зареєструвати в доменній зоні .UA, стикається з мінімальними фінансовими затратами. Серед обов’язкових платежів – це оплата мита, яке йде до скарбниці держави, але і воно не є досить суттєвим, тому такі витрати може собі дозволити будь-яка компанія, враховуючи те, що вдасться привернути увагу широкої аудиторії.

Кожен ресурс, який розміщується на домені піддається обов’язковій багаторівневій перевірці, тому можна бути певним, що він повністю надійний та безпечний. Гарантовано відбувається зберігання отриманих даних. Але не має сумніву, що жодна стороння особа не зможе отримати до них доступу та використовувати їх для власних цілей.

Серед переваг використання запропонованої адреси можна віднести і відносно невелику завантаженість. Такий підхід дає можливість обрати ім’я, яке є найбільш відповідним, та повністю ідентичним до тієї торгової марки, що була зареєстрована. Вибір слід робити максимально уважно та обгрунтовано. Адже обране повинно характеризувати діяльність компанії, та робити сайт впізнаваним серед широкої аудиторії.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.