Субота, 18 Травня, 2024

Корисні функції та можливості iPhone 14 Pro Max

Нові моделі iPhone були презентовані компанією Apple восени 2022 року. Вони привернули увагу користувачів покращеними автономністю, розширеними можливостями фото- та відеозйомки, високою продуктивністю та стильним дизайном.

Оновлення у вигляді Dynamic Island (динамічний острів) не лише покращило дизайн айфонів серії 14, а й значно розширило можливості використання гаджета. Особливу увагу привернув iPhone 14 Pro Max, розширений функціонал якого здатний вразити навіть дуже вимогливого користувача.

Чим цікавий iPhone 14 Pro Max

Багато експертів позначили Айфон 14 Про Макс як варіант для любителів габаритних девайсів. Однак великі параметри не заважають користуватися смартфоном з комфортом завдяки ергономічності.

Серед нових функцій, якими розробники Apple оснастили iPhone 14 Pro Max, на особливу увагу заслуговують:

  • Стабілізація відео. Допомагає знімати якісне відео в умовах руху об’єкта та/або оператора. На якість відеоматеріалів не впливають сильні трясіння, вібрації та інші фактори. Навіть за складних умов відео виходить плавним. Якщо відеозйомку планується вести у разі недостатнього освітлення – достатньо активувати перемикач «Режим дії при слабкому освітленні» у пункті «Запис відео».
  • «Кіноефект» у 4К. Спеціальний режим зйомки «Кіноефект», що з’явився в Айфоні 13, створював у відео ефект глибини, забезпечував плавність переміщення фокусу подібно до професійної кінозйомки. У iPhone 14 Pro Max доступний запис такого відео з роздільною здатністю 4К, на відміну від попередньої моделі з Full HD. Для зміни цього параметра слід відзначити галочкою потрібну роздільну здатність, зайшовши до розділу «Камера». Важливо пам’ятати, що у 4К 60 секунд відео займають 170 МБ.
  • Звук увімкнення айфона. Попередні моделі айфонів активувалися беззвучно. Якщо потрібно активувати звук увімкнення на iPhone 14 Pro Max, слід у розділі «Універсальний доступ» вибрати аудіовізуалізацію та активувати перемикач звуків увімкнення та відключення. Функція дозволяє зрозуміти, увімкнувся смартфон чи ні.
  • Режим дії при поганому освітленні або технологія Action Mode. Функція вбудованого стабілізатора допомагає знімати якісне відео в умовах поганого освітлення. Активувати функцію можна в розділі «Запис відео» у «Камері».
  • Зворотній тактильний зв’язок. Дозволяє власнику отримати фізичне підтвердження натискання кнопки. При дотику до клавіш айфон злегка вібрує. Активувати функцію можна у розділі «Відгук клавіатури».
  • Перегляд пароля від мережі Wi-Fi доступний у розділі Wi-Fi та вибору мережі. Щоб побачити пароль, достатньо натиснути на рядок. У систему можна увійти через ID Face.
  • Завершення розмови за допомогою Siri. Якщо власник гаджета розмовляє гучним зв’язком, завершити виклик може голосовий помічник Siri. Для активації функції необхідно підключити “Відбій зв’язку” в розділі “Siri та пошук”.

Тут перераховані далеко ще не всі функції, якими оснастив iPhone 14 Pro Max виробник. Завдяки продуманій ОС та якісному “залізу” цей телефон ще кілька років залишиться актуальним.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.