Понеділок, 15 Липня, 2024

Конопляна олія: користь чи шкода?

Конопляна олія — цінний продукт, який виготовляють із насіння конопель технічних сортів. Воно не містить шкідливих речовин, тому є повністю безпечним для людини і не завдає шкоди організму, за винятком індивідуальної непереносимості. Крім конопляної олії можна вживати насіння конопель. На сайті https://semena-kannabisa.com/ua/ представлений широкий вибір насіння конопель, тому Ви зможете вибрати товар на свій смак і переконатися в його якості.

Особливості конопляної олії

Щоб зберегти всі корисні речовини в їжу, рекомендується вживати конопляну нерафіновану олію холодного віджиму, яка зберегла всі свої корисні речовини. Його не рекомендується нагрівати та зберігати у прозорій ємності, т.к. це робить продукт марним і позбавленим усіх корисних речовин. Якісний продукт має горіховий присмак специфічну гіркуватість. Це ідеальний продукт для використання як заправка для салатів та додавання в готові страви.

Якщо Ви використовуєте препарати, які розріджують кров, рекомендуємо проконсультуватися з лікарем, перш ніж вводити в свій раціон конопляна олія.

Серед корисних властивостей конопляної олії можна виділити такі:

  1. Оптимальне співвідношення ненасичених жирних кислот робить продукт корисним і ставить його в один ряд з такими продуктами, як риб’ячий жир. Люди, які дотримуються вегетаріанської дієти, можуть сміливо використати цей продукт як альтернативу рибному жиру.
  2. Використання в косметології та медицині. Олія коноплі є ефективним загоюючим засобом. Допомагає впоратися із сухістю шкіри, роздратуванням, порізами та невеликими травмами. Космецевтика з конопляною олією допомагає покращити стан шкіри при екземі та псоріазі.
  3. Відновлення функції кровотворення та покращення роботи серцево-судинної системи. Регулярне вживання конопляної олії перешкоджає утворенню холестерину, зміцнює судини та серцевий м’яз. Синтез кров’яних клітин покращується завдяки вмісту цинку та заліза. Пацієнти з анемією відзначають покращення стану здоров’я при довгостроковому використанні цього продукту.
  4. Поліпшення метаболізму та зниження ваги. Олія конопель стимулює процеси травлення, головне не перевищувати денну норму, яка становить 2-3 ст. л, інакше можна отримати проблеми із зайвою вагою.
  5. Олія конопель використовується як активний компонент у косметиці, призначеній для вікової шкіри. Олія глибоко проникає у шкіру, стимулює процеси регенерації клітин, зупиняє старіння. Шкіра після таких засобів виглядає відпочила і без ранніх ознак старіння. Конопляна олія захищає шкіру від негативного впливу ультрафіолету.
  6. Підвищення імунітету. Олія конопель посилює захисні функції організму, допомагає справлятися з вірусами та інфекціями, особливо в осінньо-зимовий період.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.