Субота, 18 Травня, 2024

«Ми повинні вчитися цивілізованості», – заступник мера про конфлікти в громадському транспорті

Вчора, п’ятнадцятого грудня, відбувся онлайн-прийом заступника міського голови Івано-Франківська, директора департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики об’єднаної територіальної громади Михайла Смушака. Під час прямого ефіру заступник Руслана Марцінківа дещо згадав про проблеми міста, зокрема конфлікти в громадському транспорті, які останнім часом виникають дедалі частіше через брак місць, інформує «frankivsk-future».

Відомо, що під час карантину водії громадського комунального транспорту не можуть брати в салон пасажирів на стоячі місця. Через це в Івано-Франківську неодноразово виникали конфлікти між самими пасажирами. До прикладу, нещодавно мешканці села Підпечер вигнали з автобуса дівчину через нестачу сидячих місць. Таким чином, люди хотіли доїхати до кінцевої зупинки у своє село, пише «КУРС».

Цю ситуацію прокоментував Михайло Смушак. Він зазначив, що такі випадки є неприпустимі, і що водії громадського транспорту повинні пильнувати за тим, щоб вчасно припинити подібні конфлікти, а не ігнорувати їх.

«Немає вже села і міста. Є івано-франківська громада. Ми повинні вчитися жити разом. Повинні вчитися якоїсь толерантності та цивілізованості. Немає гірших і кращих людей. Як немає сільських і міських маршрутів. Це все – маршрути Івано-Франківська», – сказав директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської ОТГ.

З огляду на це, Михайло Смушак звернувся до жителів Франківська і до жителів усіх сіл, які належать до громади. Він знову нагадав, що людям потрібно навчитися жити разом та ставитися один до одного толерантно.

«Ніхто вам не повинен забороняти, і ви нікому. З часом все мине, і ми усвідомимо це. Але, очевидно, перехідний період мусимо пройти», – повідомив заступник міського голови.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.