Неділя, 16 Червня, 2024

KFC в Франківську: що нового буде в ТРЦ «Велес»

Стало відомо, що в 2022 році у нових приміщеннях ТРЦ «Велес» розмістяться кінотеатр популярної мережі в Україні та ресторан швидкого харчування KFC. Більше на сайті frankivsk-future.com.ua.

Про проєкт

ТРЦ «Велес» – самий перший та найбільший(на час відкриття) в Івано-Франківську торговельно-розважальний комплекс регіонального масштабу, що розташований у одному з великих спальних районів, що за 2,5 км від центра міста. Відкриття другої черги ТРЦ «Велес» у Івано-Франківську перенесли на ІІІ квартал 2022 року . Даний проєкт планували завершити на IV квартал 2021-го, але через певні причини він затягнувся майже на рік.

Як зазначив директор компанії Cushman & Wakefield Україна Юрій Кізім, згідно з їхнім графіком будівництва, планується відкрити другу фазу ТРЦ «Велес», де буде оновлено третій поверх існуючої частини у ІІІ кварталі 2022 року.

Детальніше про девелоперську компанію Cushman & Wakefield Україна , яка будує другу фазу ТРЦ Велес: Cushman & Wakefield – це є провідна міжнародна компанія, яка базується у Нью-Йорку, що надає консалтингові та агентські послуги в сфері комерційної нерухомості. Дана компаніє має свої філії в більш ніж 60-ти країнах світу та входить до числа найбільших консалтингових компаній в світі з доходом $7,8 млрд.

Для завершення будівництва компанія підписала довгострокову угоду з Райффайзен Банком. Згідно угоді, Райффайзен Банк виділить кредит на будівництво сумою на 300 млн. грн.

Юрій Кізім зазначив, що залучення кредитних коштів було частиною стратегії розвитку проєкту й досягнуті умови фінансування відповідають фінансовій моделі.

Також, більшу частину приміщень ТРЦ «Велес» вже здано в оренду, основним фактором закікавленності орендарів те, що це буде перший та єдиний проєкт обласного значення в Івано-Франківську. Нагадаємо, що будівництво другої черги ТРЦ «Велес» у Івано-Франківську розпочалося ще у 2019 році. Даний проєкт дозволить збільшити загальну площу ТРЦ до 52 000 кв. м, орендну – до 37 500 кв. м.

Що зміниться?

За словами керівниці департаменту агентських та консультаційних послуг у сфері торговельної нерухомості компанії Cushman & Wakefield в Україні Катерини Весни, на сьогодні наповненість проєкту становить понад 70% від орендної площі, згідно до розрахунку підписаних попередніх договорів оренди.

Також раніше повідомлялося про підписання попередніх договорів оренди з гіпермаркетом(4 200 кв.м), дитячим центром(3 500 кв.м), кінотеатром(2 268 кв.м), мережами магазинів побутової техніки та електроніки , мережею косметичних магазинів(350 кв.м), мережею ресторанів швидкого харчування (335 кв.м),  фармрітейлером(57 кв.м), хобі маркетом (686 кв.м), мережею верхнього одягу (198 кв.м), магазином спортивного одягу (188 кв.м), магазином зоотоварів(55 кв.м), мережею магазинів ювелірних виробів(72 кв.м), мобільними операторами та хімчисткою.

Крім цього, в працюючій частині ТРЦ надалі працюють ті самі магазини, що і працювали раніше, вони надалі будуть продовжувати роботу після відкриття нової черги. Більша частина даних орендарів буде працювати у оновленому форматі у розширеному торговельно-розважальному центрі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.