Понеділок, 15 Липня, 2024

N-iX. Офіс в Івано-Франківську. Позитивний вплив на життя клієнтів через ІТ

N-iX – міжнародна ІТ-компанія, заснована 2002 року в місті Львові. Надає послуги із розробки програмного забезпечення, експертизи хмарних рішень, інженерії даних, вбудованих систем, машинного самонавчання та ін. Від початку війни, N-iX релокувала багато офісів у безпечніші регіони України. Так, у вересні 2022 відкрився довгоочікуваний офіс в Івано-Франківську, пише frankivsk-future.com.ua.

N-iX у Франківську

15 вересня 2022 в місті офіційно відкрився офіс N-iX – однієї з найбільших ІТ-компаній в Україні. Розташування – дуже зручне, у центрі на Бельведерській, 10а. Офіс займає два поверхи в комерційній новобудові, має відкриту терасу та територію для різних ІТ-подій. 

У серпні 2022 компанія перетнула позначку у 2000 працівників. Щодо Івано-Франківського офісу, то кількість спеціалістів становила 50. Протягом 2023, управління компанією очікувало збільшити кількість інженерів у два рази. За словами П. Дещинського – Chief Operating Officer компанії, відкриття офісу у Франківську було частиною плану з розвитку ІТ-спільноти на Прикарпатті.

До співпраці долучився Івано-Франківський ІТ-Кластер. З нагоди відкриття офісу, проводилась низка благодійних заходів. Вони повинні були посприяти розвитку ІТ-спільноти. З 22 вересня по 6 жовтня 2022, у франківському офісі N-iX було проведено різні зустрічі. Таким чином, ІТ-компанія намагалась спонукати розробників та проєктних менеджерів до нових випробовувань та розвитку. 

N-iX та ІТ-Кластер намагались забезпечити 30 робочих місць у Франківській комп’ютерній лабораторії соціально-психологічної реабілітації дітей. У центрі повинні були навчатись 50 дітей, без батьківської опіки, та переміщені із прифронтових зон. Завдяки благодійності, мали намір зібрати 100 тис. доларів.

Ініціативи N-iX у Франківську

Серія благодійних заходів, окрім своєї первинної цілі – зібрати гроші для реабілітації дітей-сиріт, мала мету обмінятись знаннями, провести нетворкінг. Для цього було залучено досвідчених спікерів зі значним досвідом роботи в ІТ-сфері. Вони на власному досвіді демонстрували, що інформаційні технології – це цікаво, прогресивно, пізнавально. За ними – майбутнє.

22.09 відбувся мітап на тему “What is software architecture?”. Спікером був Ярослав Мота, який працює Head of Engineering Excellence, .Net. Competence Lead в N-iX. Він розповідав про архітектуру для досвідченого розробника, який шукає нових робочих викликів. Ярослав висвітлював питання архітектури та її документації, суть роботи архітектора, N-iX Architecture University та його роль в компанії.

Сам пан Мота працює керівником інженерних практик в N-iX. Вже 13 років в ІТ, з яких 6 – у N-iX. Його цікавлять хмарні рішення та архітектура, розвиток .Net. в компанії. 

29.09 відбувся мітап зі спікером та Application Architect – Мартою Безнос. Вона висвітлювала тему “Inefficient querying. Is Entity framework the one to blame?”. На зустрічі обговорювались питання проблем з продуктивністю, які може створювати Entity Framework. Безнос пояснювала причини такого явища. Слухачі дізнавались про функції Entity Framework, порушення продуктивності Entity Framework Core, способи їх прискорити. 

Спікер уже 16 років в комерційному програмуванні. Починала роботу з Delphi та вважає її незаслужено забутою. В сучасності, Марта спеціалізується на .Net., веброзробці, архітектурі та дизайні, згідно з потребами бізнесу.

6.10.2022 проходив відкритий мітап від N-iX PMO. Спікером був Юрій Яремій, Program Manager. Темою його лекції була “Fantastic PMs and how to become one?”. Зустріч зібрала усіх, зацікавлених у проєктному менеджменті та пошуку зростання в професії. 

На події було обговорено різницю між Project та Program Manager. Також слухачі дізнались про набір навичок, аби почати свій шлях у ПМ. Спікер ділився знаннями про те, який рівень знань потрібно мати на різних рівнях ПМ, чи є необхідність у технічних знаннях для цієї професії. 

Сам Юрій понад сім років залучений як ПМ в управлінні продуктом, аутсорсингом, аутстафінгом. Перед тим, як зайнятись проєктним менеджментом, він п’ять років працював у Customer Support.

Про N-iX 

N-iX надає програмні рішення та послуги з інженерії. Через передові технології дозволяє великим компаніям та світовим організаціям справитись з викликами, перетворити їх на цінність бізнесу, операційну ефективність, збільшити доходи. Має 89 корпоративних клієнтів, також зі списку Fortune 500, 25 місць розташування в Європі та Америці. У компанії працює понад 2 тис. спеціалістів, з яких 90% – інженери. Входить у Топ 100 глобальних аутсорсингових компаній.

Історія компанії почалась зі стартапу Novellix. Його заснував Андрій Павлів (генеральний директор), Дмитро Косарєв та Варнер Річард Крейнер у 2002. Стартап займався розробкою програмних додатків Novell для платформи Linux. Вище керівництво Novell зацікавилось технологією Novellix та придбало її. Таким чином, у стартапу з’явився перший серйозний клієнт. Бренд оновися та став N-iX – компанією з розробки програмного забезпечення.

Від того часу N-iX все частіше почала з’являтись у Європі та Америці, аби допомагати провідним компаніям, через інформаційні технології. Понад 20 років досвіду дозволяють компанії співпрацювати зі серйозними підприємствами різного розміру. N-iX створює цінність у секторах фінансів, виробництва, ланцюгу постачання, роздрібній торгівлі, електронній комерції, охороні здоров’я та ін.

В останні роки N-iX значно розширили свій технологічний офіс, що надає експертизу архітектури, великих даних, хмар, кібербезпеки, цифрових платформах та ін. Компанія активно співпрацює з AWS, GCP, Microsoft, SAP, OpenText, Snowflake та ін. Адже саме ці технологічні лідери формують майбутнє світових галузей.

N-iX має багато нагород: CRN Solution Provider 500, Global Outsourcing 100 by IAOP та ін. Компанія активно підтримує діяльність місцевих громад, благодійні заходи, неурядові організації, різні ініціативи. Так N-iX  виконує свою місію – позитивно впливати на життя клієнтів, суспільство та застосовувати у цих цілях інформаційні технології, інновації. 

Послуги N-iX 

Розроблення Програмного Забезпечення на замовлення. Сюди належить: запуск продукту, рішення на основі потреб, модернізація системи та рятувальна місія. N-iX займається технічним консультуванням, розробкою ПЗ для своїх клієнтів. Компанія дає змогу супроводжувати клієнта на кожному етапі процесу та надавати підтримку після виробництва. 

Відкриття продукту. Сюди входить: створення прототипу, тестування життєздатності продукту. N-iX дає змогу клієнтам підтвердити концепцію продукту. Для цього створюється прототип. Так можна оцінити ринкову життєздатність та рівень зручності для потенційних клієнтів. Експерти проводять бізнес-аналіз рішення, UX, IT Architecture та формують результати, здатні забезпечити успішний запуск продукту.

Розширення команди. N-iX забезпечує для своїх клієнтів збільшення ІТ-персоналу, створення спеціальних команд розробників, центрів розробки. З підтримкою компанії, клієнти можуть ефективно розширити  свою команду, а також збільшити можливості розробок ПЗ. Тут в пригоді стануть послуги N-iX, як надійного технічного партнера.

Технологічний консалтинг. N-iX забезпечує для потреб клієнтів: цифрове прискорення, технічну модернізацію, дослідження та розробку, технічні консультації. Європейський партнер-консультант в обличчі N-iX дає змогу, спільно досягти цінностей від діяльності. 

Для цього впроваджуються необхідні інновації. N-iX поєднує глибокі знання в галузі, передові технології та досвід, уважність до проблем клієнтів, аби якісно надати технічні консультаційні послуги. Бо лише так можна досягнути очікуваний результат.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.