Субота, 18 Травня, 2024

Розслідування триває. В Івано-Франківську водій комунального транспорту не дозволив жінці забрати з маршрутки малолітніх дітей

Вранці двадцять восьмого жовтня у селі Березівка, яке належить до Івано-Франківської ОТГ, водій комунального транспорту не впустив до салону автобуса жінку, діти якої вже зайшли в середину. Сьогодні триває службове розслідування цієї ситуації, як про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише «frankivsk-future» з посиланням на «Суспільне».

Франківка Леся Бунь розповіла, що її діти, які навчаються у другому і третьому класах, встигли зайти в салон комунального автобуса разом з іншими пасажирами. Проте вона так і не встигла зайти в транспорт, бо водій вже закрив двері та рушив з місця. Тому франківка почала бігти, наздоганяючи транспорт, зі шкільним рюкзаком на плечі, і стукала у вікно автобуса, аби водій відчинив двері.

«Водій зупинився, відкрив тільки свою частину дверей в кабіні і з криками: “Я за тебе платити не буду”, – емоційно закрив двері і почав рух, хоча я продовжувала стукати по автобусу», – повідомила Леся Бунь.

Але водій так і не зупинився. Вона зупинила попутній автомобіль, аби наздогнати комунальний автобус і забрати дітей. І лише на зупинці, що на вулиці Коновальця, транспорт вдалося наздогнати і забрати звідти дітей, які не на жарт перелякалися.

Водій не прокоментував цю ситуацію. Леся Бунь говорить, що він обурився через те, що вона його фотографувала.

Сьогодні з’ясовують усі обставини

Ситуацію прокоментував міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. За словами очільника міста, зараз усі обставини з’ясовуються. Зокрема, те, як повівся водій комунального транспорту з франківкою, повинен з’ясувати директор КП «Електроавтотранс» Андрій Гіглюк.

«Була ситуація з Березівкою. Ми зараз з’ясовуємо. Просто дуже серйозно зараз штрафує поліція водіїв за стоячі місця. І в нас було пару випадків: негласно брали дітей стоячими. Правоохоронці три рази попереджали. На четвертий раз приїхали, оштрафували нашого водія. Водій не хоче платити 17 тисяч гривень штрафу. І тому водії знервовані. Проте це – не підстава так себе поводити», – пояснив Руслан Марцінків.

Міський голова закликає усіх франківців цивілізовано користуватися громадським транспортом, зважаючи на карантинні обмеження, які діють у нашому місті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.