Субота, 18 Травня, 2024

Поїзд з найдовшим в Україні маршрутом проїхав через Франківськ

14 грудня до Івано-Франківська вперше прибув потяг “Маріуполь – Рахів”. Це – поїзд із найдовшим в Україні маршрутом – 1 806 км. Даний маршрут з‘єднує сім областей України. Далі на frankivsk-future.

На маршруті передбачені зупинки у Запоріжжі, Дніпрі, Білій Церкві, Львові, Івано-Франківську, Яремчі, Татарові, Ворохті, Ясіні та Квасах. Кінцева зупинка розташована у туристичному місті Рахові, що є найбільш високогірним містом України.

Поїзд складається з 10 абсолютно нових вагонів, які були створені за кошти держбюджету в рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Поїзд має вагони класу купе , люкс та плацкартні вагони. 

За словами члена правління АТ «Укрзалізниця» Олександра Перцовського, з нових вагонів, які куплені за бюджетні гроші, держава формує надважливі соціальні маршрути. Цей поїзд охоплює всю Україну та дає можливість жителям з усієї країни відвідати цікаві куточки нашої країни без пересадок . До Новорічних свят планується запустити 7 поїздів з таким маршрутом. 

Начальник поїзда “Маріуполь – Рахів” Анатолій Жегет зазначає, що на перший рейс потяга було розкуплено 90% квитків. Найбільше пасажирів, каже, було на станціях в Маріуполі, Запоріжжі та Дніпрі. За словами Анатолія, у поїзді встановлений клімат-контроль, що є новинкою. Що стосується безпеки руху – почали ставити дискові посилені гальма. Також є поперечні та повздовжні погашувачі коливань.

Крім цього,  у вагонах нового поїзду є сповивальні столики, еко- туалети, відеоспостереження в зонах спільного користування, системою клімат-контролю,, а також система сигналізації  в кожному купе, мають збільшений обсяг багажного відділення, а також нове освітлення з 4 режимами і кнопку виклику провідника.

Укрзалізниця для зручності пасажирів організувала зупинки поїзда на станціях Яремче, Татарів, Ворохта, Ясіня та Кваси, з яких починаються маршрути до туристичних магнітів України.

Нагадаємо, на Новорічні свята Укрзалізниця в напрямку Закарпаття призначила 7 додаткових поїздів

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.