Субота, 18 Травня, 2024

На Івано-Франківщині вперше запрацює резиденція Святого Миколая з “живою” шопкою

В селі Грушеві, що на Прикарпатті вперше буде відкрито резиденцію Святого Миколая із «живою» шопкою, де будуть знаходитися овечки та косулі. Більше на сайті frankivsk-future.com.ua.

Село Грушів – це віддалене село Коломийського району, де живе лише 60 людей. Його більша частина розташована поруч з лісом, де згодом планується відкриватись один із туристичних маршрутів. 

Як зазначає начальник управління культури Коломийської міської ради Станіслав Баланович, резиденція Святого Миколая у селі запрацює вперше, наразі тут йдуть ремонтні роботи. Одна з кімнат буде для вистави, інша – Миколая, де він буде приймати діток. На територіі резиденції будуть знаходитися різноманітні каруселі, фотозони та жива шопка.

Резиденція Святого Миколая відкриє свої двері 11 грудня й прийматиме дітей до 26 грудня. На малечу чекає святкова програма, відвідини “живої шопки”, інтерактивні виставки, тематичні фотозони, святковий ярмарок. А головне – кожна дитина матиме можливість побачити та поспілкуватися з Миколаєм. Цього року Святий Миколай буде зустрічати дітей зі своїм вірним другом – собакою Лайкою породою хаскі, яка буде катати дітей на санях.

Наразі резиденція розпочинає прийом заявок на групові відвідування.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.