Субота, 18 Травня, 2024

Дев’ять нових автобусів у Івано-Франківську та їх можливі маршрути

Вчора, 17 листопада 2020 року, на черговій оперативній нараді у міського голови Івано-Франківська директор комунального підприємства «Електровтотранс» Віталій Голутяк повідомив про те, що міський автопарк комунального транспорту має поповнитися ще дев’ятьма новими автобусами, що почнуть курсувати містом уже з 30 листопада цього року, пише “frankivsk-future.com.ua“.

За словами чиновника, мова йде про п’ять турецьких автобусів «Гілерус-Кобра», що мають загальну довжину 9,5 метрів, та чотири білоруські «МАЗи» завдовжки 9 метрів. На даний час міський виконавчий комітет має розглянути вже існуючі та визначити згідно них нові оптимальні маршрути для перевезення населення. Після оприлюднення рішення виконкому щодо маршрутів уже 30 листопада КП «Електровтотранс» готове до запуску автобусів на рейси.

Під час свого чергового відеоефіру у Фейсбуці «Оперативно про стан справ 17.10.2020» міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив про те, що нові маршрути комунальних автобусів мають з’єднати місто із селами Підпечери, Узин, Добровляни, Колодіївка. Окремо він відмітив ще один маршрут, яким буде з’єднано мікрорайон Пасічна та село Вовчинець.

Комунальне підприємство вже підготовилося до зими

На даний час, за словами директора комунального підприємства «Електроавтотранс», на балансі очолюваної ним фірми знаходяться 119 одиниць пасажирського транспорту. Серед них – 61 автобус та 58 тролейбусів. Під час підготовки до зимового сезону підприємство закупило усі комплектуючі та запчастини, що можуть знадобитися найближчим часом. Також на підприємстві було фактично з нуля створено дільницю, яка займається підтримкою санітарного стану рухомого складу, яку довелося забезпечувати мийними та дезінфікуючими засобами, а також на фірмі була створена мийна служба.

Також існують певні можливі проблеми, за словами Віталія Голутяка, з якими може стикнутися комунальний транспорт впродовж зими. На даний час потребують ремонту в майбутньому три опори та кріплення контактної мережі тролейбусів. Також КП не має ангарів для зберігання рухомого складу транспорту та спеціальної техніки, що буде очищати сніг під час низьких температур та великих опадів, які можуть негативно вплинути на вчасний випуск рухомого складу на лінії. Також начальник зауважив, що кінцеві зупинки і дороги в селах мають бути вчасно розчищеними для нормального курсування нових комунальних автобусів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.